הפעל נגישות

ראשי >פרוייקטים חדשים >
אתם קובעים איך תראה דירתכם, אפשרות להזזת קירות ושינויי פנים - ללא כל עלות נוספת

 

דירות חדשות בקריות - פרויקטים חדשים בקריות

 

מחפשים דירות חדשות בקריות? הגעתם למקום הנכון! חברת לונדון ייזום ובנין בע"מ, פועלת מזה כ-20 שנה בייזום ובניית דירות בקריות למגורים. החברה מרכזת את עיקר פעילותה באיזור הקריות ורכשה לעצמה מוניטין רב בשוק הנדל"ן המקומי ובקרב כל אלה המחפשים לעצמם דירות למכירה בקריות או דירות להשקעה בקריות.

 

אפרים 29 ק.ביאליק

בחלקו המזרחי של רחוב אפרים,בק.ביאליק הותיקה,סמוך למגדל המים ולספריה העירונית
המשמשים מסמליה הבולטים של הקריה,לא רחוק מבתי קפה ומרכול שכונתי.

יבניאלי 9, ק.חיים - דירות למכירה בקרית חיים

אחד מהרחובות השקטים של קרית חיים המזרחית

אושרו תוכניות הבניה

זינגר 13 ק.ביאליק

בקרית ביאליק הותיקה, סמוך למגדל המים המשוחזר, באחד מהרחובות השקטים והמבוקשים,
סמוך למרכז קניות שכונתי ובתי קפה במרחק הליכה.

אושרו תוכניות הבנייה

רמת הבניה הגבוהה, העמידה הקפדנית בלוחות הזמנים, רמת השירות והאמינות הציבו את החברה כאחת מהמובילות בקרב קבלנים בקריות ובנתה עד היום מספר רב של דירות להשקעה בקריות בעזרת צוות עובדים מיומנים וקבלני משנה מקצועיים ואיכותיים מקפידה חברת לונדון ייזום ובנין על סטנדרטים גבוהים של איכות ומקצועיות. כל אותם הלקוחות אשר הצטרפו במהלך השנים למשפחה הגדולה של רוכשי אחת מהדירות החדשות בקריות הפכו הם להיות אנשי המכירות הטובים ביותר שלנו וכפי שנאמר "שאל את מי שכבר קנה." כל אלה הפכו את חברת לונדון ייזום ובנין לאחת מהאופציות הראשונות לחיפוש בקרב כל אותם אלה המחפשים דירות להשקעה בקריות.

חדשות ועדכונים

אושרו תוכניות הבניה בפרוייקט אפרים 29 ק.ביאליק, במקום הטוב ביותר בקריה,מתוכנן בנין בו 5 קומות,10 דירות , דירת גן 5 חדרים צמודת גינה,דירות 5 חדרים מרווחות ופנטהאוז בקומה החמישית מפלס אחד,בודד בקומה עם מרפסת צמודה ענקית. 

 

הסתיימו עבודות טיח הפנים והחלו עבודות חיפוי אבן לקירות החוץ החלו עבודות הריצוף בדירות  בפרוייקט זינגר 13 ק.ביאליק,בפרוייקט זה נמכרו כל הדירות.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

עבודות הבניה והפיתןח בפרוייקט יבניאלי 9 ק.חיים לקראת סיומן, נמכרו כל הדירות בפרוייקט, אנו עומדים לפני קבלת טופס איכלוס,טופס 4,איכלוס הפרוייקט מתוכנן לחודש אפריל .2018

 

 

חברת לונדון מחפשת מגרשים לבניה באזור חיפה והקריות.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

חברת לונדון חתמה בימים אלה על 2 עיסקאות תמא 38 הריסה ובינוי בקרית ביאליק בה נהרסים המבנים הישנים הבנויים על המגרש ונבנים בניינים חדשים אשר יכללו 10 דירות בכל בנין, דבר המאפשר גמישות תכנונית,הקצאת חניות לכל הדירות בפרוייקט, ואין אנו נסמכים על תשתיות ישנות בבניינים אשר לא תמיד תואמות את התקנים הנדרשים. כמו כן נמצאת החברה בשלבים מתקדמים על עוד שלושה מגרשים בקריות אשר במסגרת תוכנית תמא 38 יפונו הדיירים מהדירות ויקבלו דירות חדשות ומרווחות הכוללות ממד ומרפסת בפרוייקט הנדון,פרטים על פרוייקטים אלה יועלו בקרוב לאתר החברה.

 

 נחתם הסכם לפינוי בינוי במסגרת תמא 38 בין הדיירים ברח יבנה 3 ק.מוצקין,הבניין הקיים יהרס ויבנה בנין חדש בן 6 קומות,17 דירות,דיירי הבנין יקבלו בפרוייקט דירות חדשות ומרווחות,בימים אלה הסתיימה הכנית התוכנית המתוכננת לקראת הגשה להליך היתר הבניה.

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,ירושלים 5 ק.ביאליק, מתוכננות 18 דירות של 3 חדרים,שיווק מוקדם יחל בקרוב.

 

החברה פנתה לוועדת ערר על מנת שזו תורה לוועדה המקומית לתכנון ובניה לדון בבקשה להיתר בניה שהוגשה לפני שנה!!! בפרוייקט נרקיסים 6 ק.ביאליק. נקבע מועד לדיון 09.04.2018

 

 

 

 

 

 

 

 


עודכן בתאריך: 21.03.2018

יצירת קשר מהיר

 

משרדי החברה: חומה ומגדל 20, קרית חיים, טל: 04-8410222, פקס: 04-8416250, E-mail: doron@london-ltd.co.il


© כל הזכויות שמורות לחברת לונדון ייזום ובנין בע"מ