הפעל נגישות

ראשי > דירות למכירה ללא תיווך >
אתם קובעים איך תראה דירתכם, אפשרות להזזת קירות ושינויי פנים - ללא כל עלות נוספת

 

דירות למכירה בקריות ללא תיווך

 

אין ספק שכשמגיע הרגע לחפש דירה למגורים עולה גם שאלת מחירי התיווך הגבוהים שעולים כל הזמן ותמיד ירגישו למי שרוצים לקנות את הדירה כ"כסף מבוזבז". לא משנה אם אתם מחפשים דירות למכירה בקריות באופן כללי או אם אתם מחפשים דירות למכירה בקריית מוצקין או בקריית ביאליק באופן ספציפי, חשוב שתדעו שקיימת אפשרות למצוא דירות למכירה בקריות ללא תיווך!

 

דירות קונים רק בחברת לונדון ייזום ובנין 

 

חברת לונדון ייזום ובניין בע"מ הבונה ויוזמת פרויקטים למגורים בקריות מעל עשרים שנה מציעה לכם למצוא במאגר הדירות הגדול שלה דירות שיוכלו לשמש אתכם למגורים או להשקעה , בין אם מדובר דירות למכירה בקריות 3 חדרים או בין אם מדובר בדירות למכירה אחרות, בין אם מדובר בדירות למכירה בקומת קרקע או בין אם אתם מעוניינים דווקא בפנטהאוז. הניסיון הרב של החברה מאפשר לנו להעניק ללקוחות שלנו היצע מאוד גדול שמאפשר לכל אחד מלקוחותינו למצוא בדיוק את הדירה למכירה שהוא מחפש וחולם.


בדיוק מהסיבה הזו גם החלטנו להקל על הלקוחות שלנו ולאפשר להם לקנות דירות למכירה בקריות ללא תיווך ולהשקיע את הכסף הרב הזה בריהוט חדש או בביטוח לנכס החדש. אנחנו בונים את כל הדירות שלנו בכל הפרויקטים החדשים והמחודשים מתוך אהבה גדולה לקריות ולתושבים האיכותיים שבחרו לגור בהן. אנו בונים לא רק מאהבה אלא גם מתוך מחויבות לעמידה בסטנדרטים של איכות ומקצועיות בעמידה בלוחות הזמנים ומעניקים ללקוחות שלנו ליווי אישי ושירות אמין ומסור שמאפשר לנו להיות היום לאחת מחברות הבנייה המובילות באזור.


אנחנו לא מוכנים להתפשר על איכות בשום שלב בבנייה וכן בשום שלב בשירות ובליווי ולכן אם אתם מחפשים דירות למכירה בקריות ללא תיווך -כנראה שמקומכם איתנו!

כמו כן, חברת לונדון ייזום ובניה מציעה מגוון פרויקטים בקרית מוצקין.

 

אם אתם מחפשים דירות למכירה בקרית מוצקין או דירות למכירה בקרית ביאליק מקומכם איתנו, צרו קשר ותיהנו מהצעת מחיר משתלמת במיוחד. 

 

חדשות ועדכונים

התקבל היתר בניה ברח אפרים 29 ק.ביאליק, תחילת בניה מתוכננת לסוף חודש יוני 2019,נמכרו כל הדירות בפרוייקט זה במכירה מוקדמת,נותרה למכירה דירת הגן 120 מ"ר +150 מ"ר גינה צמודה.

 

 

אושרו ע"י הועדה המקומית לתכנון ובניה חיפה,תוכניות הבנין בשיירה 30 ק.חיים,בפרוייקט זה נותרו למכירה דירת גן 3 חדרים + גינה צמודה,דירת 5 חדרים + מרפסת בקומה הראשונה,תחילת בניה מתוכננת לחודש ספטמבר 2019. 

 

החלה הבניה בפרויקט  יבנה 3 ק.מוצקין,הפרוייקט מלווה בליווי בנקאי ע"י בנק מרכנתיל-דיסקונט,בנק המתמחה בליווי פרוייקטים נדלניים כגון זה. נותרו למכירה: דירות 5 חדרים מרווחות+מרפסת בקומות שניה-חמישית.

 

פרוייקט דגניה 1 ק.ביאליק,מיקום נדלני מנצח,בניין בוטיק בן 8 דירות בלבד,נותרו למכירה:דירת גן 5 חדרים צמודת גינה נרחבת,פנטהאוז 140 מ"ר במפלס אחד +מרפסת צמודה של 100 מ"ר בודד בקומה,תכנון גמיש.

 

 

החל פרוייקט שקד 5 ק.חיים, חברת לונדון נבחרה לנהל את הפרוייקט,10 יח"ד 5 קומות, הדירות בפרוייקט זה אינן לשיווק.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

 

חברת לונדון מחפשת מגרשים לבניה באזור חיפה והקריות.

 

 

 

חברת לונדון חתמה בימים אלה על 2 עיסקאות תמא 38 הריסה ובינוי בקרית ביאליק בה נהרסים המבנים הישנים הבנויים על המגרש ונבנים בניינים חדשים אשר יכללו 10 דירות בכל בנין, דבר המאפשר גמישות תכנונית,הקצאת חניות לכל הדירות בפרוייקט, ואין אנו נסמכים על תשתיות ישנות בבניינים אשר לא תמיד תואמות את התקנים הנדרשים. כמו כן נמצאת החברה בשלבים מתקדמים על עוד שלושה מגרשים בקריות אשר במסגרת תוכנית תמא 38 יפונו הדיירים מהדירות ויקבלו דירות חדשות ומרווחות הכוללות ממד ומרפסת בפרוייקט הנדון,פרטים על פרוייקטים אלה יועלו בקרוב לאתר החברה.

 

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,פרוייקט הנרקיסים 6 ק.ביאליק, פרטים בקרוב.

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,ירושלים 5 ק.ביאליק, מתוכננות 15 דירות של 3 חדרים,שיווק מוקדם יחל בקרוב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


עודכן בתאריך: 29.05.2019

יצירת קשר מהיר

 

משרדי החברה: חומה ומגדל 20, קרית חיים, טל: 04-8410222, פקס: 04-8416250, E-mail: doron@london-ltd.co.il

 

Image result for logo facebook FAVICON


© כל הזכויות שמורות לחברת לונדון ייזום ובנין בע"מ