הפעל נגישות

ראשי > דירות למכירה ללא תיווך >
אתם קובעים איך תראה דירתכם, אפשרות להזזת קירות ושינויי פנים - ללא כל עלות נוספת

 

דירות למכירה בקריות ללא תיווך

 

אין ספק שכשמגיע הרגע לחפש דירה למגורים עולה גם שאלת מחירי התיווך הגבוהים שעולים כל הזמן ותמיד ירגישו למי שרוצים לקנות את הדירה כ"כסף מבוזבז". לא משנה אם אתם מחפשים דירות למכירה בקריות באופן כללי או אם אתם מחפשים דירות למכירה בקריית מוצקין או בקריית ביאליק באופן ספציפי, חשוב שתדעו שקיימת אפשרות למצוא דירות למכירה בקריות ללא תיווך!

 

דירות קונים רק בחברת לונדון ייזום ובנין 

 

חברת לונדון ייזום ובניין בע"מ הבונה ויוזמת פרויקטים למגורים בקריות מעל עשרים שנה מציעה לכם למצוא במאגר הדירות הגדול שלה דירות שיוכלו לשמש אתכם למגורים או להשקעה , בין אם מדובר דירות למכירה בקריות 3 חדרים או בין אם מדובר בדירות למכירה אחרות, בין אם מדובר בדירות למכירה בקומת קרקע או בין אם אתם מעוניינים דווקא בפנטהאוז. הניסיון הרב של החברה מאפשר לנו להעניק ללקוחות שלנו היצע מאוד גדול שמאפשר לכל אחד מלקוחותינו למצוא בדיוק את הדירה למכירה שהוא מחפש וחולם.


בדיוק מהסיבה הזו גם החלטנו להקל על הלקוחות שלנו ולאפשר להם לקנות דירות למכירה בקריות ללא תיווך ולהשקיע את הכסף הרב הזה בריהוט חדש או בביטוח לנכס החדש. אנחנו בונים את כל הדירות שלנו בכל הפרויקטים החדשים והמחודשים מתוך אהבה גדולה לקריות ולתושבים האיכותיים שבחרו לגור בהן. אנו בונים לא רק מאהבה אלא גם מתוך מחויבות לעמידה בסטנדרטים של איכות ומקצועיות בעמידה בלוחות הזמנים ומעניקים ללקוחות שלנו ליווי אישי ושירות אמין ומסור שמאפשר לנו להיות היום לאחת מחברות הבנייה המובילות באזור.


אנחנו לא מוכנים להתפשר על איכות בשום שלב בבנייה וכן בשום שלב בשירות ובליווי ולכן אם אתם מחפשים דירות למכירה בקריות ללא תיווך -כנראה שמקומכם איתנו!

כמו כן, חברת לונדון ייזום ובניה מציעה מגוון פרויקטים בקרית מוצקין, אם אתם מחפשים דירות למכירה בקרית מוצקין - מקומכם איתנו, צרו קשר ותיהנו מהצעת מחיר משתלמת במיוחד. 

 

חדשות ועדכונים

אושרו תוכניות הבניה בפרוייקט אפרים 29 ק.ביאליק, במקום הטוב ביותר בקריה,מתוכנן בנין בו 5 קומות,10 דירות , דירת גן 5 חדרים צמודת גינה,דירות 5 חדרים מרווחות ופנטהאוז בקומה החמישית מפלס אחד,בודד בקומה עם מרפסת צמודה ענקית. 

 

נחתם הסכם לפרוייקט תמא 38 הריסה ובניה בשד השיירה 30 ק.חיים,פרטים נוספים ותחילת שווק הדירות,בקרוב.

 

בימים אלה נחתם הסכם ליווי בנקאי לפרוייקט יבנה 3 ק.מוצקין,הבנק המלווה שנבחר הינו מרכנתיל-דיסקונט המתמחה בליווי פרוייקטים נדלנים בסגנון זה.צפי להתחלת הבניה פברואר 2019

 

פרוייקט חדש של חברת לונדון,דגניה 1 ק.ביאליק,מיקום נדלני מנצח,בניין בוטיק בן 8 דירות בלבד,דירת גן 5 חדרים צמודת גינה נרחבת,דירות 5 חדרים +מרפסת,פנטהאוז 140 מ"ר במפלס אחד +מרפסת צמודה של 100 מ"ר בודד בקומה,תכנון גמיש.

 

החל שיווק הדירות בפרוייקט יבנה 3 ק.מוצקין בפרוייקט מתוכננות דירות 3,4,5 חדרים.

 

נמסרו כל הדירות בפרוייקט זינגר 13 ק.ביאליק ואוכלסו כל הדירות בשעה טובה ומוצלחת.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

התקבל טופס איכלוס טופס 4 בפרוייקט יבניאלי 9 ק.חיים,נמסרו הדירות לדיירים שהחלו לאכלסן בשעה טובה ומוצלחת

 

חברת לונדון מחפשת מגרשים לבניה באזור חיפה והקריות.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

חברת לונדון חתמה בימים אלה על 2 עיסקאות תמא 38 הריסה ובינוי בקרית ביאליק בה נהרסים המבנים הישנים הבנויים על המגרש ונבנים בניינים חדשים אשר יכללו 10 דירות בכל בנין, דבר המאפשר גמישות תכנונית,הקצאת חניות לכל הדירות בפרוייקט, ואין אנו נסמכים על תשתיות ישנות בבניינים אשר לא תמיד תואמות את התקנים הנדרשים. כמו כן נמצאת החברה בשלבים מתקדמים על עוד שלושה מגרשים בקריות אשר במסגרת תוכנית תמא 38 יפונו הדיירים מהדירות ויקבלו דירות חדשות ומרווחות הכוללות ממד ומרפסת בפרוייקט הנדון,פרטים על פרוייקטים אלה יועלו בקרוב לאתר החברה.

 

 נחתם הסכם לפינוי בינוי במסגרת תמא 38 בין הדיירים ברח יבנה 3 ק.מוצקין,הבניין הקיים יהרס ויבנה בנין חדש בן 6 קומות,17 דירות,דיירי הבנין יקבלו בפרוייקט דירות חדשות ומרווחות,בימים אלה אישרה הועדה המקומית את הבקשה להיתר הבניה.

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,פרוייקט הנרקיסים 6 ק.ביאליק, פרטים בקרוב.

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,ירושלים 5 ק.ביאליק, מתוכננות 18 דירות של 3 חדרים,שיווק מוקדם יחל בקרוב.

 

פרוייקט חדש יוצא לדרך,דגניה 1 ק.ביאליק,מיקום נדלני מנצח,פרוייקט בוטיק מיוחד בן 8 דירות בלבד,דירת גן 5 חדרים עם גינה צמודה גדולה,דירות 5 חדרים עם מרפסת ופנטהאוז 140 מ"ר במיפלס אחד עם מרפסת של 100 מר ,יחידי בקומה

 

 

 

 

 

 

 

 


עודכן בתאריך: 11.11.2018

יצירת קשר מהיר

 

משרדי החברה: חומה ומגדל 20, קרית חיים, טל: 04-8410222, פקס: 04-8416250, E-mail: doron@london-ltd.co.il

 

Image result for logo facebook FAVICON


© כל הזכויות שמורות לחברת לונדון ייזום ובנין בע"מ