הפעל נגישות

ראשי > דירות למכירה בקרית ביאליק >
אתם קובעים איך תראה דירתכם, אפשרות להזזת קירות ושינויי פנים - ללא כל עלות נוספת

 

דירות למכירה בקרית ביאליק ללא תיווך

 

אנשים שמחפשים דירות למכירה בקרית ביאליק, הם אנשים מיוחדים במינם. כל מי שמתגורר בעיר יוכל להעיד על, האופי המיוחד שיש לעיר ולתושבים. העובדה שקריית ביאליק היא יישוב וותיק מחד אך הוכרה כעיר באופן רשמי יחסית מאוחר לערים הגדולות כמו תל אביב או חיפה מאידך, מעניקה לה מעמד מיוחד ומאפשרת לנו כחברה מובילה בתחומה, להשפיע רבות בבנייה איכותית וחדשנית מעל עשרים שנה,, על המראה המעוצב והעדכני של העיר כולה ולאפשר לתושבים בה ליהנות מאיכות חיים בנוף טבעי וכפרי מצד אחד ללא  צפיפות ופקקים בלי לוותר על היתרונות של החיים בעיר מפותחת ועדכנית עם כל החידושים  של בנייה חדשה וירוקה.

 

דירות למכירה בקרית ביאליק

 

האפשרויות הרבות העומדות בפני כל מי שמחפש דירות למכירה בקרית ביאליק, בין אם מדובר בדירה למעבר אחרי חתונה כזוג צעיר עם מחשבה עתידית על האפשרות להתרחב, או בין אם הכוונה היא לעבור לגור בדירה גדולה ומרווחת יותר באזור בטוח עקב הרחבת המשפחה לצורך חיים איכותיים עם ילדים, וכמובן שגם בין אם מדובר בחיפוש אחר דירה להשקעה. בכל אחד מן המקרים ניתן לבחור בין פרויקטים רבים של שכונות מגורים לצעירים או מאחד מהפרויקטים החדשים הנוספים הנבנים בימים אלה בקריית ביאליק ע"י חברת לונדון ייזום ובניין בע"מ שהסתיימו ממש לאחרונה, או עתידים להסתיים בקרוב.


הניסיון וההכרות שלנו למעלה מעשרים שנה בתחום ובעבודה בקריית ביאליק בפרט, מאפשרת לנו ללוות כל אחד מהלקוחות הרבים שלנו באופן אישי ולהתאים להם את הנכסים המתאימים ביותר לרצונם דרישתם והעדפותיהם בלי לותר על איכות גבוהה עמידה בלוחות זמנים ומקצועיות. אך כן להיות מסוגלים לוותר על תשלום התיווך היקר. העובדה שאנחנו עצמנו בונים בה פרויקטים רבים ומגוונים, מאפשרת לנו למצוא דירות למכירה בקריית ביאליק ללא תיווך ולחסוך ללקוחות שלנו הרבה כסף בצורה זו. אנחנו בונים בעיר מתוך אמונה גדולה בפיתוח שלה ובהענקת איכות חיים ברמה גבוהה לתושבים בה ומאוד גאים לקבל תגובות מלקוחות מרוצים גם אחרי עשרים שנה בעיר.


אנו בחברת לונדון רוצים בטובת התושבים בעיר ורואים בבנייה איכותית ,מקצועית ואמינה את החשיבות הגדולה ביותר, לכל מי שמעוניינים לרכוש או לשכור דירה בקרית ביאליק ללא תיווך. וליהנות מהמבחר הגדול של האפשרויות שברשותנו שיוכלו להתאים לכל צורך או מטרה ולאפשר לכם ליהנות מדירה ברמת בנייה גבוהה מקצועית ואיכותית בסטנדרטיים הגבוהים ביותר וכך לדעת שהגעתם למקום הנכון – הגעתם הביתה!

 

חברת לונדון ייזום ובניה מציעה מגוון דירות למכירה בקריות ללא תיווך, למידע נוסף צרו קשר באתר ונציגינו ישמחו להעניק לכם פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת.

 

    

   קרית ביאליק שדרות ירושלים 19      קרית ביאליק דגניה 1         קרית ביאליק אפריים 29       קרית ביאליק זינגר 13    

 

חדשות ועדכונים

התקבל היתר בניה ברח אפרים 29 ק.ביאליק, תחילת בניה מתוכננת לסוף חודש יוני 2019,נמכרו כל הדירות בפרוייקט זה במכירה מוקדמת,נותרה למכירה דירת הגן 120 מ"ר +150 מ"ר גינה צמודה.

 

 

אושרו ע"י הועדה המקומית לתכנון ובניה חיפה,תוכניות הבנין בשיירה 30 ק.חיים,בפרוייקט זה נותרו למכירה דירת גן 3 חדרים + גינה צמודה,דירת 5 חדרים + מרפסת בקומה הראשונה,תחילת בניה מתוכננת לחודש ספטמבר 2019. 

 

החלה הבניה בפרויקט  יבנה 3 ק.מוצקין,הפרוייקט מלווה בליווי בנקאי ע"י בנק מרכנתיל-דיסקונט,בנק המתמחה בליווי פרוייקטים נדלניים כגון זה. נותרו למכירה: דירות 5 חדרים מרווחות+מרפסת בקומות שניה-חמישית.

 

פרוייקט דגניה 1 ק.ביאליק,מיקום נדלני מנצח,בניין בוטיק בן 8 דירות בלבד,נותרו למכירה:דירת גן 5 חדרים צמודת גינה נרחבת,פנטהאוז 140 מ"ר במפלס אחד +מרפסת צמודה של 100 מ"ר בודד בקומה,תכנון גמיש.

 

 

החל פרוייקט שקד 5 ק.חיים, חברת לונדון נבחרה לנהל את הפרוייקט,10 יח"ד 5 קומות, הדירות בפרוייקט זה אינן לשיווק.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

 

חברת לונדון מחפשת מגרשים לבניה באזור חיפה והקריות.

 

 

 

חברת לונדון חתמה בימים אלה על 2 עיסקאות תמא 38 הריסה ובינוי בקרית ביאליק בה נהרסים המבנים הישנים הבנויים על המגרש ונבנים בניינים חדשים אשר יכללו 10 דירות בכל בנין, דבר המאפשר גמישות תכנונית,הקצאת חניות לכל הדירות בפרוייקט, ואין אנו נסמכים על תשתיות ישנות בבניינים אשר לא תמיד תואמות את התקנים הנדרשים. כמו כן נמצאת החברה בשלבים מתקדמים על עוד שלושה מגרשים בקריות אשר במסגרת תוכנית תמא 38 יפונו הדיירים מהדירות ויקבלו דירות חדשות ומרווחות הכוללות ממד ומרפסת בפרוייקט הנדון,פרטים על פרוייקטים אלה יועלו בקרוב לאתר החברה.

 

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,פרוייקט הנרקיסים 6 ק.ביאליק, פרטים בקרוב.

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,ירושלים 5 ק.ביאליק, מתוכננות 15 דירות של 3 חדרים,שיווק מוקדם יחל בקרוב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


עודכן בתאריך: 29.05.2019

יצירת קשר מהיר

 

משרדי החברה: חומה ומגדל 20, קרית חיים, טל: 04-8410222, פקס: 04-8416250, E-mail: doron@london-ltd.co.il

 

Image result for logo facebook FAVICON


© כל הזכויות שמורות לחברת לונדון ייזום ובנין בע"מ