הפעל נגישות

ראשי > דירות למכירה בקרית ביאליק >
אתם קובעים איך תראה דירתכם, אפשרות להזזת קירות ושינויי פנים - ללא כל עלות נוספת

 

דירות למכירה בקרית ביאליק ללא תיווך

 

אנשים שמחפשים דירות למכירה בקרית ביאליק, הם אנשים מיוחדים במינם. כל מי שמתגורר בעיר יוכל להעיד על, האופי המיוחד שיש לעיר ולתושבים. העובדה שקריית ביאליק היא יישוב וותיק מחד אך הוכרה כעיר באופן רשמי יחסית מאוחר לערים הגדולות כמו תל אביב או חיפה מאידך, מעניקה לה מעמד מיוחד ומאפשרת לנו כחברה מובילה בתחומה, להשפיע רבות בבנייה איכותית וחדשנית מעל עשרים שנה,, על המראה המעוצב והעדכני של העיר כולה ולאפשר לתושבים בה ליהנות מאיכות חיים בנוף טבעי וכפרי מצד אחד ללא  צפיפות ופקקים בלי לוותר על היתרונות של החיים בעיר מפותחת ועדכנית עם כל החידושים  של בנייה חדשה וירוקה.

 

דירות למכירה בקרית ביאליק

 

האפשרויות הרבות העומדות בפני כל מי שמחפש דירות למכירה בקרית ביאליק, בין אם מדובר בדירה למעבר אחרי חתונה כזוג צעיר עם מחשבה עתידית על האפשרות להתרחב, או בין אם הכוונה היא לעבור לגור בדירה גדולה ומרווחת יותר באזור בטוח עקב הרחבת המשפחה לצורך חיים איכותיים עם ילדים, וכמובן שגם בין אם מדובר בחיפוש אחר דירה להשקעה. בכל אחד מן המקרים ניתן לבחור בין פרויקטים רבים של שכונות מגורים לצעירים או מאחד מהפרויקטים החדשים הנוספים הנבנים בימים אלה בקריית ביאליק ע"י חברת לונדון ייזום ובניין בע"מ שהסתיימו ממש לאחרונה, או עתידים להסתיים בקרוב.


הניסיון וההכרות שלנו למעלה מעשרים שנה בתחום ובעבודה בקריית ביאליק בפרט, מאפשרת לנו ללוות כל אחד מהלקוחות הרבים שלנו באופן אישי ולהתאים להם את הנכסים המתאימים ביותר לרצונם דרישתם והעדפותיהם בלי לותר על איכות גבוהה עמידה בלוחות זמנים ומקצועיות. אך כן להיות מסוגלים לוותר על תשלום התיווך היקר. העובדה שאנחנו עצמנו בונים בה פרויקטים רבים ומגוונים, מאפשרת לנו למצוא דירות למכירה בקריית ביאליק ללא תיווך ולחסוך ללקוחות שלנו הרבה כסף בצורה זו. אנחנו בונים בעיר מתוך אמונה גדולה בפיתוח שלה ובהענקת איכות חיים ברמה גבוהה לתושבים בה ומאוד גאים לקבל תגובות מלקוחות מרוצים גם אחרי עשרים שנה בעיר.


אנו בחברת לונדון רוצים בטובת התושבים בעיר ורואים בבנייה איכותית ,מקצועית ואמינה את החשיבות הגדולה ביותר, לכל מי שמעוניינים לרכוש או לשכור דירה בקרית ביאליק ללא תיווך. וליהנות מהמבחר הגדול של האפשרויות שברשותנו שיוכלו להתאים לכל צורך או מטרה ולאפשר לכם ליהנות מדירה ברמת בנייה גבוהה מקצועית ואיכותית בסטנדרטיים הגבוהים ביותר וכך לדעת שהגעתם למקום הנכון – הגעתם הביתה!

 

חברת לונדון ייזום ובניה מציעה מגוון דירות למכירה בקריות ללא תיווך, למידע נוסף צרו קשר באתר ונציגינו ישמחו להעניק לכם פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת.

 

    

   קרית ביאליק שדרות ירושלים 19      קרית ביאליק דגניה 1         קרית ביאליק אפריים 29       קרית ביאליק זינגר 13    

 

חדשות ועדכונים

אושרו תוכניות הבניה בפרוייקט אפרים 29 ק.ביאליק, במקום הטוב ביותר בקריה,מתוכנן בנין בו 5 קומות,10 דירות , דירת גן 5 חדרים צמודת גינה,דירות 5 חדרים מרווחות ופנטהאוז בקומה החמישית מפלס אחד,בודד בקומה עם מרפסת צמודה ענקית. 

 

נחתם הסכם לפרוייקט תמא 38 הריסה ובניה בשד השיירה 30 ק.חיים,פרטים נוספים ותחילת שווק הדירות,בקרוב.

 

בימים אלה נחתם הסכם ליווי בנקאי לפרוייקט יבנה 3 ק.מוצקין,הבנק המלווה שנבחר הינו מרכנתיל-דיסקונט המתמחה בליווי פרוייקטים נדלנים בסגנון זה.צפי להתחלת הבניה פברואר 2019

 

פרוייקט חדש של חברת לונדון,דגניה 1 ק.ביאליק,מיקום נדלני מנצח,בניין בוטיק בן 8 דירות בלבד,דירת גן 5 חדרים צמודת גינה נרחבת,דירות 5 חדרים +מרפסת,פנטהאוז 140 מ"ר במפלס אחד +מרפסת צמודה של 100 מ"ר בודד בקומה,תכנון גמיש.

 

החל שיווק הדירות בפרוייקט יבנה 3 ק.מוצקין בפרוייקט מתוכננות דירות 3,4,5 חדרים.

 

נמסרו כל הדירות בפרוייקט זינגר 13 ק.ביאליק ואוכלסו כל הדירות בשעה טובה ומוצלחת.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

התקבל טופס איכלוס טופס 4 בפרוייקט יבניאלי 9 ק.חיים,נמסרו הדירות לדיירים שהחלו לאכלסן בשעה טובה ומוצלחת

 

חברת לונדון מחפשת מגרשים לבניה באזור חיפה והקריות.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

חברת לונדון חתמה בימים אלה על 2 עיסקאות תמא 38 הריסה ובינוי בקרית ביאליק בה נהרסים המבנים הישנים הבנויים על המגרש ונבנים בניינים חדשים אשר יכללו 10 דירות בכל בנין, דבר המאפשר גמישות תכנונית,הקצאת חניות לכל הדירות בפרוייקט, ואין אנו נסמכים על תשתיות ישנות בבניינים אשר לא תמיד תואמות את התקנים הנדרשים. כמו כן נמצאת החברה בשלבים מתקדמים על עוד שלושה מגרשים בקריות אשר במסגרת תוכנית תמא 38 יפונו הדיירים מהדירות ויקבלו דירות חדשות ומרווחות הכוללות ממד ומרפסת בפרוייקט הנדון,פרטים על פרוייקטים אלה יועלו בקרוב לאתר החברה.

 

 נחתם הסכם לפינוי בינוי במסגרת תמא 38 בין הדיירים ברח יבנה 3 ק.מוצקין,הבניין הקיים יהרס ויבנה בנין חדש בן 6 קומות,17 דירות,דיירי הבנין יקבלו בפרוייקט דירות חדשות ומרווחות,בימים אלה אישרה הועדה המקומית את הבקשה להיתר הבניה.

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,פרוייקט הנרקיסים 6 ק.ביאליק, פרטים בקרוב.

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,ירושלים 5 ק.ביאליק, מתוכננות 18 דירות של 3 חדרים,שיווק מוקדם יחל בקרוב.

 

פרוייקט חדש יוצא לדרך,דגניה 1 ק.ביאליק,מיקום נדלני מנצח,פרוייקט בוטיק מיוחד בן 8 דירות בלבד,דירת גן 5 חדרים עם גינה צמודה גדולה,דירות 5 חדרים עם מרפסת ופנטהאוז 140 מ"ר במיפלס אחד עם מרפסת של 100 מר ,יחידי בקומה

 

 

 

 

 

 

 

 


עודכן בתאריך: 11.11.2018

יצירת קשר מהיר

 

משרדי החברה: חומה ומגדל 20, קרית חיים, טל: 04-8410222, פקס: 04-8416250, E-mail: doron@london-ltd.co.il

 

Image result for logo facebook FAVICON


© כל הזכויות שמורות לחברת לונדון ייזום ובנין בע"מ