הפעל נגישות

ראשי > דירות למכירה בקרית מוצקין >
אתם קובעים איך תראה דירתכם, אפשרות להזזת קירות ושינויי פנים - ללא כל עלות נוספת

 

דירות למכירה בקרית מוצקין

 

אם אתם רוצים לקנות דירה בקרית מוצקין הגעתם למקום הנכון! לחברת לונדון ייזום ובניין בע"מ ניסיון מעל עשרים שנה בבניית פרויקטים למגורים בעיר והשפעה גדולה על המראה ואיכות החיים של התושבים בה.
הניסיון הרב שיש לנו כאחת החברות המובילות בבנייה מאפשרת לנו ליזום פרויקטים חדשים של הקמת שכונות מגורים לצעירים או למשפחות ובנוסף לאפשר ללקוחות ליהנות ממבחר גדול מאוד של דירות למכירה בקרית מוצקין ללא תיווך.

 

פרוייקטים חדשים במוצקין - רק עם חברת לונדון

 

הכמות הרבה של המבנים בעיר שאנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו מאפשרת לנו גם להתאים לכל לקוח את הדירה המתאימה לו ביותר מבחינת המיקום בעיר, הגודל, הקרבה לטבע והעיצוב וכמובן גם לחסוך את העלות הגבוהה הנגבית בכל מקום אחר עבור תיווך.

 

 

דירות למכירה בקרית מוצקין ללא תיווך 


בנוסף, עבור מי שמחפשים דירות למכירה בקרית מוצקין ללא תיווך להשקעה מדובר גם כן בבחירה הנכונה מכיוון שכמי שמפתחים את העיר קריית מוצקים כבר שני עשורים ומלווים את התושבים שלה והמעבר שלהם בין דירות שונות במהלך חייהם נוכל למצוא את הנכסים הנכונים והמתאימים ביותר להגדלת התשואה ומקסום הרווח בכל דירה שתבחרו בה.


לחברה מספר פרויקטים חדשים שאו שמסתיימת הבנייה שלהם בקרוב או מתחילים להיבנות ועתידים להסתיים בשנה וחצי הקרובות בהתחייבות לעמידה בזמנים שהיא מלבד האיכות והמקצועיות ההבטחה החשובה ביותר שלנו ללקוחותינו בכל שנות פעילותנו הרבות וללא חריגה ממועדי הסיום לשמחתנו הגדולה. ניתן ליצור קשר עם היועצים המקסימים שלנו שישמחו להכיר לכם את הפרויקטים והאפשרויות בעיר שכולנו כל כך אוהבים, ולמצוא עבורכם דירות למכירה בקרית מוצקין שיתאימו בדיוק לכל מה שאתם רוצים צריכים וחולמים – המחיר, הגודל, המיקום, הבנייה ועוד מימדים שאולי היום אתם לא חושבים עליהם אבל יוכלו להיות משמעותיים מאוד בעתיד.

 

בנוסף לקרית מוצקין, חברת לונדון מציעה מגוון פרויקטים בקרית ביאליק, אתם מוזמנים להתרשם ממגוון דירות למכירה בקרית ביאליק ללא תיווך, למידע נוסף צרו קשר באתר 

 

חדשות ועדכונים

התקבל היתר בניה ברח אפרים 29 ק.ביאליק, תחילת בניה מתוכננת לסוף חודש יוני 2019,נמכרו כל הדירות בפרוייקט זה במכירה מוקדמת,נותרה למכירה דירת הגן 120 מ"ר +150 מ"ר גינה צמודה.

 

 

אושרו ע"י הועדה המקומית לתכנון ובניה חיפה,תוכניות הבנין בשיירה 30 ק.חיים,בפרוייקט זה נותרו למכירה דירת גן 3 חדרים + גינה צמודה,דירת 5 חדרים + מרפסת בקומה הראשונה,תחילת בניה מתוכננת לחודש ספטמבר 2019. 

 

החלה הבניה בפרויקט  יבנה 3 ק.מוצקין,הפרוייקט מלווה בליווי בנקאי ע"י בנק מרכנתיל-דיסקונט,בנק המתמחה בליווי פרוייקטים נדלניים כגון זה. נותרו למכירה: דירות 5 חדרים מרווחות+מרפסת בקומות שניה-חמישית.

 

פרוייקט דגניה 1 ק.ביאליק,מיקום נדלני מנצח,בניין בוטיק בן 8 דירות בלבד,נותרו למכירה:דירת גן 5 חדרים צמודת גינה נרחבת,פנטהאוז 140 מ"ר במפלס אחד +מרפסת צמודה של 100 מ"ר בודד בקומה,תכנון גמיש.

 

 

החל פרוייקט שקד 5 ק.חיים, חברת לונדון נבחרה לנהל את הפרוייקט,10 יח"ד 5 קומות, הדירות בפרוייקט זה אינן לשיווק.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

 

חברת לונדון מחפשת מגרשים לבניה באזור חיפה והקריות.

 

 

 

חברת לונדון חתמה בימים אלה על 2 עיסקאות תמא 38 הריסה ובינוי בקרית ביאליק בה נהרסים המבנים הישנים הבנויים על המגרש ונבנים בניינים חדשים אשר יכללו 10 דירות בכל בנין, דבר המאפשר גמישות תכנונית,הקצאת חניות לכל הדירות בפרוייקט, ואין אנו נסמכים על תשתיות ישנות בבניינים אשר לא תמיד תואמות את התקנים הנדרשים. כמו כן נמצאת החברה בשלבים מתקדמים על עוד שלושה מגרשים בקריות אשר במסגרת תוכנית תמא 38 יפונו הדיירים מהדירות ויקבלו דירות חדשות ומרווחות הכוללות ממד ומרפסת בפרוייקט הנדון,פרטים על פרוייקטים אלה יועלו בקרוב לאתר החברה.

 

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,פרוייקט הנרקיסים 6 ק.ביאליק, פרטים בקרוב.

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,ירושלים 5 ק.ביאליק, מתוכננות 15 דירות של 3 חדרים,שיווק מוקדם יחל בקרוב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


עודכן בתאריך: 29.05.2019

יצירת קשר מהיר

 

משרדי החברה: חומה ומגדל 20, קרית חיים, טל: 04-8410222, פקס: 04-8416250, E-mail: doron@london-ltd.co.il

 

Image result for logo facebook FAVICON


© כל הזכויות שמורות לחברת לונדון ייזום ובנין בע"מ