הפעל נגישות

ראשי > דירות למכירה בקרית מוצקין >
אתם קובעים איך תראה דירתכם, אפשרות להזזת קירות ושינויי פנים - ללא כל עלות נוספת

 

דירות למכירה בקרית מוצקין

 

אם אתם רוצים לקנות דירה בקרית מוצקין הגעתם למקום הנכון! לחברת לונדון ייזום ובניין בע"מ ניסיון מעל עשרים שנה בבניית פרויקטים למגורים בעיר והשפעה גדולה על המראה ואיכות החיים של התושבים בה.
הניסיון הרב שיש לנו כאחת החברות המובילות בבנייה מאפשרת לנו ליזום פרויקטים חדשים של הקמת שכונות מגורים לצעירים או למשפחות ובנוסף לאפשר ללקוחות ליהנות ממבחר גדול מאוד של דירות למכירה בקרית מוצקין ללא תיווך.

 

פרוייקטים חדשים במוצקין - רק עם חברת לונדון

 

הכמות הרבה של המבנים בעיר שאנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו מאפשרת לנו גם להתאים לכל לקוח את הדירה המתאימה לו ביותר מבחינת המיקום בעיר, הגודל, הקרבה לטבע והעיצוב וכמובן גם לחסוך את העלות הגבוהה הנגבית בכל מקום אחר עבור תיווך.

 

 

דירות למכירה בקרית מוצקין ללא תיווך 


בנוסף, עבור מי שמחפשים דירות למכירה בקרית מוצקין ללא תיווך להשקעה מדובר גם כן בבחירה הנכונה מכיוון שכמי שמפתחים את העיר קריית מוצקים כבר שני עשורים ומלווים את התושבים שלה והמעבר שלהם בין דירות שונות במהלך חייהם נוכל למצוא את הנכסים הנכונים והמתאימים ביותר להגדלת התשואה ומקסום הרווח בכל דירה שתבחרו בה.


לחברה מספר פרויקטים חדשים שאו שמסתיימת הבנייה שלהם בקרוב או מתחילים להיבנות ועתידים להסתיים בשנה וחצי הקרובות בהתחייבות לעמידה בזמנים שהיא מלבד האיכות והמקצועיות ההבטחה החשובה ביותר שלנו ללקוחותינו בכל שנות פעילותנו הרבות וללא חריגה ממועדי הסיום לשמחתנו הגדולה. ניתן ליצור קשר עם היועצים המקסימים שלנו שישמחו להכיר לכם את הפרויקטים והאפשרויות בעיר שכולנו כל כך אוהבים, ולמצוא עבורכם דירות למכירה בקרית מוצקין שיתאימו בדיוק לכל מה שאתם רוצים צריכים וחולמים – המחיר, הגודל, המיקום, הבנייה ועוד מימדים שאולי היום אתם לא חושבים עליהם אבל יוכלו להיות משמעותיים מאוד בעתיד.

 

בנוסף לקרית מוצקין, חברת לונדון מציעה מגוון פרויקטים בקרית ביאליק, אתם מוזמנים להתרשם ממגוון דירות למכירה בקרית ביאליק ללא תיווך, למידע נוסף צרו קשר באתר 

 

חדשות ועדכונים

הסתיימו עבודות הבניה והפיתוח בפרוייקט יבנה 3 ק. מוצקין,נמכרו כל הדירות בפרוייקט. טופס איכלוס טופס 4 ינתן בקרוב עי הועדה המקומית קריות ותחל מסירת הדירות לדיירים ואיכלוס הדירות.

 

החל שיווק מוקדם בפרוייקט ירושלים 5 ק.ביאליק,בפרוייקט מתוכננות 15 יח"ד, מוצעות למכירה דירות 3 חדרים מרווחות 75 מ"ר + מרפסת + מחסן קומתי+חניה.לפרוייקט מיקום מנצח,סמוך לצומת מוצקין-ביאליק,מרחק הליכה מהמטרונית וממרכז חנויות שכונתי. שיווק בלעדי של הפרוייקט: סימה הרוש 052-5366169 .

 

הסתיימו עבודות הבניה,חיפוי אבן בחזיתות הבניין ורוצפו כל הדירות בפרוייקט השיירה 30 ק.חיים, בפרוייקט זה נמכרו כל הדירות.

 

התקבל טופס 4,טופס איכלוס בפרוייקט שקד 5 ק.חיים, חברת לונדון נבחרה לנהל את הפרוייקט,10 יח"ד 5 קומות, הדירות בפרוייקט זה אינן לשיווק ומיועדות להשכרה בלבד.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

הסתיימו עבודות הבניה בפרוייקט אפרים 29 ק.ביאליק,טופס האיכלוס יתקבל בקרוב ותחל מסירת הדירות לדיירים לקראת איכלוסן, בפרוייקט זה נמכרו כל הדירות.

 

אושרה הבקשה להיתר בניה,פרוייקט הנרקיסים 6 ק.ביאליק, פרטים בקרוב.

 

החל השיווק המוקדם של פרוייקט ירושלים 5 ק. ביאליק,בפרוייקט מתוכננות 15 דירות, מוצעות למכירה דירות 3 חדרים מרווחות 75 מ"ר + מחסן קומתי+ חניה. לפרוייקט מיקום מנצח,סמוך לצומת מוצקין-ביאליק,מרחק הליכה מתחנת המטרונית וממרכז חנויות שכונתי קרוב. שיווק בלעדי של הפרוייקט: סימה הרוש 052-5366169 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


עודכן בתאריך: 10.03.2021

יצירת קשר מהיר

 

משרדי החברה: חומה ומגדל 20, קרית חיים, טל: 04-8410222, פקס: 04-8416250, E-mail: doron@london-ltd.co.il

 

Image result for logo facebook FAVICON


© כל הזכויות שמורות לחברת לונדון ייזום ובנין בע"מ   אודות הנגישות