ראשי >פרוייקטים שהסתיימו > יבניאלי 9, ק.חיים - דירות למכירה בקרית חיים מזרחית >
אתם קובעים איך תראה דירתכם, אפשרות להזזת קירות ושינויי פנים - ללא כל עלות נוספת

יבניאלי 9, ק.חיים - דירות למכירה בקרית חיים מזרחית

חץ תאור הסביבה:
line

אחד מהרחובות השקטים של קרית חיים המזרחית.
דירות למכירה בקרית חיים רוכשים רק בלונדון ייזום

 

חץ תאור הפרוייקט:
line 

 

//  דירות 5 חדרים מרווחות 119 מ"ר + מרפסת בקומות ראשונה-שניה-שלישית

 

//  פנטהאוז דופלקס (מפלס עליון ללא שיפועים וקוקיות) 56 חדרים + 2 מרפסות גדולות במיוחד

 

 

* מחסן וחניה צמודים לכל דירה מיפרט טכני עשיר

 

חץ סיום משוער:
line
         02/2018

 

שוק הנדל"ן המקומי באזור הקריות מתעורר וזה הזמן לדעת הכול על דירות למכירה בקריית חיים

קריית חיים הממוקמת בלב הקריות שבעמק זבולון, היא למעשה רובע בפאתי חיפה המאכלס בשטחו כ- 30 אלף תושבים. במרכז הקריה עוברת מסילת הרכבת בקו חיפה-נהריה, המחלקת למעשה את קריית חיים לשניים, קריית חיים המזרחית וקריית חיים המערבית, כאשר בדומה ליתר ערי הקריות הסמוכות לה, גם קריית חיים נהנית במהלך השנים האחרונות מתנופת בניה מתמשכת הבאה לידי ביטוי בהקמתם של פרויקטים חדשים למגורים בכל שטח הקריה.

דירות למכירה בקריית חיים, בדומה להיצע דירות למכירה בקרית ביאליק או בכל אחת מערי הקריות הסמוכות, ממתינות גם לכם בפרויקטים חדשים במסגרת מגדלי מגורים וגם בפרויקטים חדשים במסגרת מבני מגורים נמוכי קומה (כ- 5-6 קומות), כאשר דירות למכירה ממתינות לכם במעטפת החיצונית של העיר, ואילו דירות למכירה במבנים נמוכי קומה ממתינות לכם בפרויקטים חדשים למגורים בתוך שטחי העיר.

ערי הקריות מתעוררות וזה הזמן להשקעה חכמה בענף הנדל"ן

דירות למכירה בקרית ביאליק או בכל קריה אחרת מערי הקריות, מאפשרות ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים בדרך להשקעות חכמות בשוק הנדל"ן המקומי-אזורי: דירות באזור משווקות במחירים נמוכים באופן יחסי מדירות חדשות למגורים במרכז חיפה, כאשר הביקושים ההולכים וגוברים לדירות מגורים חדשות בקריות, מאפשרים לכם ליהנות גם מתשואה גבוהה במסגרת השכרת הנכס למגורים וגם מעלייה הדרגתית בשווי הנכס לאורך זמן. בשנים האחרונות, דירות למכירה בקרית ביאליק, בדומה לכל אזור הקריות, זינקו בעשרות אחוזים וזאת על אף היקפי הבנייה הנרחבים בכל אחת מערי הקריות הסמוכות לחיפה ולבניה המאסיבית בחיפה עצמה. כפועל יוצא של הבנייה המאסיבית בערי הקריות בשנים האחרונות, תוכלו ליהנות גם מפיתוח סביבתי מואץ בכל ערי הקריות ובכל תחומי החיים, החל מהקמתם של פארקים ירוקים במרכזי השכונות החדשות למגורים, דרך הקמתם של מוסדות חינוך וציבור ועד לסלילת כבישים ובניית מחלפים תחבורתיים שחלק מהם כבר מצויים בשימוש.

דירות חדשות למגורים בקריות זה לונדון ייזום ובנין

אנחנו בחברת לונדון ייזום ובנין, עוסקים ומתמחים בפיתוח ערי הקריות הסמוכות לחיפה, וזאת במסגרת הליכי תכנון ובנייה של מספר פרויקטים מובילים בענף הנדל"ן למגורים בכל אחת מערי הקריות, לרבות, קריית חיים.

המוניטין הרב העומד לרשותנו בקרב רוכשי דירות למגורים בעבר ובהווה, מבוסס בין היתר על רמת הבנייה הגבוהה, העמידה הקפדנית שלנו בלוחות הזמנים, המפרט הטכני העשיר והמשודרג המוצע על ידינו, ומעל הכול רמת השירות והאמינות המלווה אותנו כבר עשרות שנים. במידה וגם אתם מחפשים אחר דירות להשקעה בקריות ו/או דירות חדשות למגורים בקריות, אנו מזמינים גם אתכם להיחשף להיצע הפרויקטים למגורים בהם אנו מעורבים בימים אלו ממש בכל אחת מערי הקריות המובילות. אנו מזמינים גם אתכם ללחוץ כאן ולקרוא מה יש ללקוחות שכבר רכשו מאיתנו דירה למגורים ו/או דירה להשקעה, לומר עלינו.


מחפשים אחר הזדמנות אטרקטיבית כאן ועכשיו לרכישת דירות בקריית חיים? בימים האחרונים אושרו ע"י הועדה המקומית לתכנון ובניה חיפה, תוכניות הבנייה בפרויקט המגורים ברחוב השיירה 30, קריית חיים. בפרויקט זה נותרו למכירה: דירת 3 חדרים + גינה גדולה ודירת 5 חדרים + מרפסת בקומה ראשונה, כאשר תחילת הבנייה מתוכננת על ידינו בחברת לונדון ייזום ובנייה לחודש ספטמבר 2019.


מחפשים אחר הזדמנויות נוספות לרכוש דירה בקריית ביאליק, קריית מוצקין או קריית חיים? אנו מזמינים גם אתכם להתעדכן ברשימת הפרויקטים החדשים שלנו באזור הקריות. לפרטים לחצו כאן

לונדון ייזום ובנין - רואים את ההבדל מרגישים את האיכות

אנחנו בחברת לונדון ייזום ובנין, עוסקים ומתמחים בייזום ובניית מבני מגורים באזור הקריות מאז 1995 ולאורך כל השנים מקפידים על תכנון מיטבי וייחודי של כל אחד מהפרויקטים בהם אנו מעורבים, וזאת על מנת להבטיח לכל משפחה ודייר הנמנה על לקוחותינו, ליהנות מאיכות חיים משודרגת. התכנון המיטבי והייחודי שלנו בא לידי ביטוי גם באפשרויות השונות אותן אנו מעמידים לרשות לקוחותינו וזאת במסגרת התאמת כל דירה לצרכי ודרישת הלקוח, כאשר המוטו המלווה אותנו מאז ועד היום הוא: דירות בעיצוב אישי בהן ניתן לראות את ההבדל ולחיות את האיכות!

 

מתעניינים גם בדירות למכירה בקרית מוצקין? לחצו כאן 

 

תוכניות בניה
קומה טיפוסית ראשונה-שלישית
חדשות ועדכונים

 

 

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

 

עבודות הבניה בפרוייקט אושה 24 ק.מוצקין, אנו לאחר סיום עבודות החפירה ויציקת מרתף המחסנים, עבודות הבניה הגיעו לקומה שניה ונמשכות בעיצומן. 

 

נמכרו כל הדירות בפרוייקט אושה 24 למעט דירת פנטהאוז ייחודית קומה שישית 4 חדרים 117 מ"ר + מרפסת 23 מ"ר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


עודכן בתאריך: 18/02/2024

יצירת קשר מהיר

 

משרדי החברה: חומה ומגדל 20, קרית חיים, טל: 04-8410222, פקס: 04-8416250, E-mail: doron@london-ltd.co.il

 

Image result for logo facebook FAVICON


© כל הזכויות שמורות לחברת לונדון ייזום ובנין בע"מ   אודות הנגישות