הפעל נגישות

ראשי >פרוייקטים חדשים >
אתם קובעים איך תראה דירתכם, אפשרות להזזת קירות ושינויי פנים - ללא כל עלות נוספת

 

פרויקטים חדשים בקריות: דירות להשקעה בקריות ודירות חדשות בקריות 

 

מחפשים דירות חדשות בקריות? מחפשים דירות להשקעה בקריות? הגעתם למקום הנכון! חברת לונדון ייזום ובנין בע"מ, פועלת מזה כ-20 שנה בייזום ובניית דירות בקריות למגורים. החברה מרכזת את עיקר פעילותה באיזור הקריות ורכשה לעצמה מוניטין רב בשוק הנדל"ן המקומי ובקרב כל אלה המחפשים לעצמם דירות למכירה בקריות או דירות להשקעה בקריות.

 

דגניה 1, ק.ביאליק

אחד מהרחובות השקטים והמבוקשים ביותר

בקרית ביאליק הוותיקה

אפרים 29 ק.ביאליק

בחלק הצפוני של קרית מוצקין הוותיקה,רחוב שקט וחד סיטרי,

במרחק הליכה מתחנת הרכבת של ק.מוצקין.

אפרים 29 ק.ביאליק

בחלקו המזרחי של רחוב אפרים,בק.ביאליק הותיקה,סמוך למגדל המים ולספריה העירונית
המשמשים מסמליה הבולטים של הקריה,לא רחוק מבתי קפה ומרכול שכונתי.

כשמדובר בדירות בקריות , מדוע מומלץ לבחור בחברת לונדון ייזום ובנין? 

 

רמת הבניה הגבוהה, העמידה הקפדנית בלוחות הזמנים ורמת השירות והאמינות הציבו את החברה כאחת מהמובילות בקרב קבלנים קבלים בקריות ובנתה עד היום מספר רב של דירות להשקעה בקריות בעזרת צוות עובדים מיומנים וקבלני משנה מקצועיים ואיכותיים. חברת לונדון ייזום ובנין מקפידה על סטנדרטים גבוהים של איכות ומקצועיות. כל אותם הלקוחות אשר הצטרפו במהלך השנים למשפחה הגדולה של רוכשי אחת מהדירות החדשות בקריות הפכו להיות אנשי המכירות הטובים ביותר שלנו, כנאמר "שאל את מי שכבר קנה." כל אלה הפכו את חברת לונדון ייזום ובנין לאחת מהאופציות הראשונות לחיפוש בקרב כל אותם אלה המחפשים דירות להשקעה בקריות - זה אנחנו!

דירות בקריות - רקע כללי: 

 

 

מחפשים אחר דירות בקריות למטרות מגורים או השקעה? רוצים להתעדכן בכל הנעשה בענף הנדל"ן באזור הקריות? כאן תוכלו למצוא מידע מורחב אודות דירות חדשות בקריות הממתינות גם לכם למטרות מגורים או השקעה במגוון רחב של פרויקטים חדשים למגורים בקריות.

הקריות הוא למעשה שם כולל למספר ערים הממוקמים בעמק זבולון הממוקם מצפון מזרח לחיפה ובחלקו לאורך חופי מפרץ חיפה, כאשר בין יתר הערים הממוקמת באזור זה נכללות: קריית ים, קריית מוצקין, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית שמואל וקריית חיים הנחשבות ברמה המוניציפאלית לשכונות מגורים חיפאיות. באזור הקריות מתגוררים כ-210 אלף איש, כאשר הקרייה המאוכלסת ביותר היא קריית אתא שאוכלוסייתה מונה כ-57 אלף איש, ואילו בקריית ביאליק, קריית ים וקריית מוצקין מתגוררים כ-40 אלף איש בכל אחת מהן. בקריית חיים מתגוררים כ-27 אלף איש ובקריית שמואל כ-6,000 תושבים.

 

פרוייקטים למגורים באזור הקריות 

 

 

בדומה לכל אזור גיאוגרפי אחר במדינת ישראל, גם אזור הקריות מתאפיין במהלך השנים האחרונות בתנופת בנייה אדירה העתידה להגדיל את אוכלוסיית האזור לכ-250 אלף תושבים במהלך השנים הקרובות. דירות בקריות/דירות להשקעה בקריות, מוצעות בעשרות פרוייקטים חדשים למגורים, כאשר רוב הפרוייקטים הינו במסגרת בנייה לגובה של מגדלי מגורים בני 18 קומות ואילך. יחד עם זאת, לצד מגדלי המגורים ההולכים ומוקמים בימים אלו בכל אזור הקריות, ניתן למצוא גם מספר לא מבוטל של פרוייקטים בהם נבנים מבני מגורים משותפים נמוכי קומה.

 

דירות בקריות / דירות להשקעה בקריות, הן למעשה הגדרה רחבה למספר סוגי דירות חדשות הממתינות לכם בכל אחד מהפרוייקטים החדשים למגורים בקריות, לרבות דירות גן 5,6,7 חדרים, דירות פנטהאוז 5,6,7 חדרים, דירות 4 חדרים, דירות 5 חדרים וזאת בפרוייקטים החדשים של מגדלי מגורים באזור הקריות. כמו כן, תוכלו ליהנות מהיצע של בתים צמודי קרקע דו משפחתיים המוצעים לכם במסגרת פרויקטים חדשים למגורים באזור הקריות. את הפרויקטים החדשים למגורים באזור הקריות, יוזמות חברות נדל"ן ארציות לצד חברות נדל"ן מקומיות המוכרות לקהל המקומי הודות לעשרות פרויקטים למגורים אותן ביצוע חברות הנדל"ן המקומיות לאורך השנים.

 

דירות להשקעה בקריות - כל היתרונות

 

 

אזור הקריות הנחשב לחלק בלתי נפרד מהמטרופולין ההולך ומתרחב של העיר חיפה, נחשב לאחד מאזורי המגורים בעלי הביקוש הגובה ביותר באזור חיפה, וזאת לנוכח הביקושים ההולכים וגוברים לדירות מגורים באזור על ידי משפחות צעירות ומשפרי דיור. בדומה לחיפה, גם באזור הקריות מתוכננים להתבצע במהלך השנים הקרובות עשרות פרוייקטים בתחום ההתחדשות העירונית, וזאת למטרות שדרוג התשתיות ואזורי המגורים הישנים המהווים חלק בלתי נפרד משכונות מגורים שלמות באזור הקריות. בנוסף, דירות בקריות/דירות להשקעה בקריות, הן לצרכי מגורים והן לצרכי השקעה, משווקות במחירים נמוכים יותר מדירות בפרוייקטים חדשים הממוקמים בחיפה, כאשר ההגירה לאזור הקריות מתבצעת בין היתר גם על ידי משפחות צעירות ומשפרי דיור מחיפה.

 

בכל אחת מערי הקריות, ניתן למצוא כיום רשויות מקומיות איתנות המשקיעות הון עתק בפיתוח תשתיות ומערכות החיים הנחוצות בעידן המודרני, לרבות השקעה רחבה במוסדות חינוך וכדומה. השינויים התחבורתיים של השנים האחרונות במסגרת השלמת העובדות על כביש עוקף קריות לצד אמצעי התחבורה הרבים המקשרים בין ערי הקריות לחיפה מדרום ועכו ונהריה מצפון, תרמו אף הם את חלקם בכל הנוגע לביקושים ההולכים וגוברים לדירות מגורים ודירות להשקעה באזור הקריות.

 

לונדון ייזום ובנין מציגה: פרוייקטים מובילים למגורים בקריות

 

 

במידה וגם אתם מחפשים אחר דירות שכאלה, זה הזמן להכיר את היצע הפרויקטים החדשים למגורים של חברת לונדון ייזום ובנין באזור הקריות. חברת לונדון הינה חברת ייזום ובניה הפועלת באזור הקריות מזה כ-20 שנה ומאחוריה עשרות פרויקטים למגורים אשר ביססו את מעמדה בשוק הנדל"ן המקומי. היצע הפרויקטים החדשים למגורים של החברה באזור הקריות, מאפשר גם לכם ליהנות מהיצע מגוון של דירות כאשר בכל אחד מהפרויקטים, מובטחת לכם רמת הבניה הגבוהה ביותר לצד מפרטי דירות מפנקים ההופכים כל דירה למרחב מחייה מודרני ומתקדם. אנו מזמינים גם אתכם, משפחות צעירות, משפרי דיור ומשקיעי נדל"ן, להיחשף להיצע הפרויקטים החדשים שלנו באזור הקריות.

 

לפרטים נוספים הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר 

 

מתעניינים גם בדירות למכירה בקרית ביאליק? לחצו כאן 

 

 

 

חדשות ועדכונים

התקבל היתר בניה ברח אפרים 29 ק.ביאליק, תחילת בניה מתוכננת לסוף חודש יוני 2019,נמכרו כל הדירות בפרוייקט זה במכירה מוקדמת,נותרה למכירה דירת הגן 120 מ"ר +150 מ"ר גינה צמודה.

 

 

אושרו ע"י הועדה המקומית לתכנון ובניה חיפה,תוכניות הבנין בשיירה 30 ק.חיים,בפרוייקט זה נותרו למכירה דירת גן 3 חדרים + גינה צמודה,דירת 5 חדרים + מרפסת בקומה הראשונה,תחילת בניה מתוכננת לחודש ספטמבר 2019. 

 

החלה הבניה בפרויקט  יבנה 3 ק.מוצקין,הפרוייקט מלווה בליווי בנקאי ע"י בנק מרכנתיל-דיסקונט,בנק המתמחה בליווי פרוייקטים נדלניים כגון זה. נותרו למכירה: דירות 5 חדרים מרווחות+מרפסת בקומות שניה-חמישית.

 

פרוייקט דגניה 1 ק.ביאליק,מיקום נדלני מנצח,בניין בוטיק בן 8 דירות בלבד,נותרו למכירה:דירת גן 5 חדרים צמודת גינה נרחבת,פנטהאוז 140 מ"ר במפלס אחד +מרפסת צמודה של 100 מ"ר בודד בקומה,תכנון גמיש.

 

 

החל פרוייקט שקד 5 ק.חיים, חברת לונדון נבחרה לנהל את הפרוייקט,10 יח"ד 5 קומות, הדירות בפרוייקט זה אינן לשיווק.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

 

חברת לונדון מחפשת מגרשים לבניה באזור חיפה והקריות.

 

 

 

חברת לונדון חתמה בימים אלה על 2 עיסקאות תמא 38 הריסה ובינוי בקרית ביאליק בה נהרסים המבנים הישנים הבנויים על המגרש ונבנים בניינים חדשים אשר יכללו 10 דירות בכל בנין, דבר המאפשר גמישות תכנונית,הקצאת חניות לכל הדירות בפרוייקט, ואין אנו נסמכים על תשתיות ישנות בבניינים אשר לא תמיד תואמות את התקנים הנדרשים. כמו כן נמצאת החברה בשלבים מתקדמים על עוד שלושה מגרשים בקריות אשר במסגרת תוכנית תמא 38 יפונו הדיירים מהדירות ויקבלו דירות חדשות ומרווחות הכוללות ממד ומרפסת בפרוייקט הנדון,פרטים על פרוייקטים אלה יועלו בקרוב לאתר החברה.

 

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,פרוייקט הנרקיסים 6 ק.ביאליק, פרטים בקרוב.

 

הוגשה בקשה להיתר בניה,ירושלים 5 ק.ביאליק, מתוכננות 15 דירות של 3 חדרים,שיווק מוקדם יחל בקרוב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


עודכן בתאריך: 29.05.2019

יצירת קשר מהיר

 

משרדי החברה: חומה ומגדל 20, קרית חיים, טל: 04-8410222, פקס: 04-8416250, E-mail: doron@london-ltd.co.il

 

Image result for logo facebook FAVICON


© כל הזכויות שמורות לחברת לונדון ייזום ובנין בע"מ