הפעל נגישות

ראשי >יצירת קשר >
אתם קובעים איך תראה דירתכם, אפשרות להזזת קירות ושינויי פנים - ללא כל עלות נוספת

יצירת קשר

 

 

*שם פרטי:
שם משפחה:
שם החברה:
*טלפון:
דואר אלקטרוני:
*פרטי הפניה:
חדשות ועדכונים

אושרו תוכניות הבניה בפרוייקט אפרים 29 ק.ביאליק, במקום הטוב ביותר בקריה,מתוכנן בנין בו 5 קומות,10 דירות , דירת גן 5 חדרים צמודת גינה,דירות 5 חדרים מרווחות ופנטהאוז בקומה החמישית מפלס אחד,בודד בקומה עם מרפסת צמודה ענקית. 

 

עבודות הבניה והשלד בפרוייקט זינגר 13 בעיצומן,בימים אלה יצקו את תיקרת קומת העמודים,נמכרו כל הדירות ,נותר למכירה פנטהאוז  5 חדרים בודד בקומה ,מפלס אחד עם 2 מרפסות ענקיות.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

עבודות השלד בפרוייקט יבניאלי 9 ק.חיים הושלמו ,החלו עבודות חיפוי טיח פנים וחוץ, נמכרו כל הדירות בפרוייקט, סיום ואיכלוס הפרוייקט מתוכנן לחודש מרץ .2018

 

עבודות הפיתוח והגמר הסופיות בעיצומן בפרוייקט ירושלים 19 ק.ביאליק ,הפרוייקט עומד לפני סיומו,נותר למכירה פנטהאוז דופלקס 5 חדרים +2 מרפסות גדולות.

 

 

חברת לונדון מחפשת מגרשים לבניה באזור חיפה והקריות.

 

חברת לונדון מתמחה בעסקות קומבינציה בהן בעלי המגרשים מקבלים כתמורה דירות פאר הנבנות במקום.

 

חברת לונדון חתמה בימים אלה על 2 עיסקאות תמא 38 הריסה ובינוי בקרית ביאליק בה נהרסים המבנים הישנים הבנויים על המגרש ונבנים בניינים חדשים אשר יכללו 10 דירות בכל בנין, דבר המאפשר גמישות תכנונית,הקצאת חניות לכל הדירות בפרוייקט, ואין אנו נסמכים על תשתיות ישנות בבניינים אשר לא תמיד תואמות את התקנים הנדרשים. כמו כן נמצאת החברה בשלבים מתקדמים על עוד שלושה מגרשים בקריות אשר במסגרת תוכנית תמא 38 יפונו הדיירים מהדירות ויקבלו דירות חדשות ומרווחות הכוללות ממד ומרפסת בפרוייקט הנדון,פרטים על פרוייקטים אלה יועלו בקרוב לאתר החברה.

 

 אושרו תוכניות הבניה באפרים 29 ק.ביאליק והחלה ההרשמה המוקדמת למכירת הדירות בפרוייקט.

 

 

 

 

 

 


עודכן בתאריך: 19.07.2017

יצירת קשר מהיר

 

משרדי החברה: חומה ומגדל 20, קרית חיים, טל: 04-8410222, פקס: 04-8416250, E-mail: doron@london-ltd.co.il


© כל הזכויות שמורות לחברת לונדון ייזום ובנין בע"מ